2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. Przetargów i Ofert

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Grupa Lux Dom prowadzi działalność w sektorze wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie. Na szeroką skalę realizujemy inwestycje spełniające wymogi zrównoważonego budownictwa. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie oraz ambitna wizja rozwoju.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. Przetargów i Ofert, która będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę procesów związanych z przetargami oraz tworzenie konkurencyjnych ofert handlowych.

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie przetargów

  • Analiza dokumentacji przetargowej oraz przygotowywanie kompletnych ofert zgodnie z wymaganiami klientów

  • Koordynacja procesu przygotowywania ofert, w tym zbieranie niezbędnych informacji od różnych działów firmy

  • Uczestnictwo w negocjacjach handlowych z klientami w zakresie warunków ofertowych

  • Monitorowanie rynku oraz konkurencji w celu dostosowania ofert do zmieniających się potrzeb i trendów

  • Utrzymywanie regularnego kontaktu z klientami w celu śledzenia postępów przetargów oraz budowania relacji biznesowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, handel)

  • Umiejętność analizy dokumentów oraz skrupulatności w pracy

  • Doskonała organizacja czasu oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość oprogramowania MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze przetargów, ofert handlowych lub sprzedaży

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Premię uzależnioną od zaangażowania i wyników pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach organizacyjnych

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • Podstawowe narzędzia pracy (komputer, telefon)

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 915189155