2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 27 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania klientów zagranicznych.

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Jako Doradzamy.DK Sp. z o.o., firma specjalizująca się w sprawach administracyjnych i doradztwie dla Polaków mieszkających w Danii, pragniemy kontynuować nasz dynamiczny rozwój i poszerzanie naszych operacji na większą skale.

Z tego powodu poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Sprzedaży Zagranicznej, który pomoże nam rozszerzać działalność w Danii oraz w przyszłości w Norwegii.

Dołączysz do naszego czteroosobowego zespołu, w którym każdy członek odgrywa kluczową rolę w realizacji naszych ambitnych planów.

Kluczowe obowiązki:

- Aktywne poszukiwanie i identyfikacja nowych możliwości biznesowych w Danii (agencje pracy, firmy budowlane czy też firmy transportowe, które zatrudniają Polaków).

- Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z istniejącymi oraz nowymi klientami polskimi i duńskimi.

- Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych, zapewniając najlepsze rozwiązania dla klientów.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży międzynarodowej, najlepiej w sektorze usług profesjonalnych.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Doskonałe zdolności negocjacyjne i komunikacyjne.

  • Samodzielność w działaniu oraz inicjatywa w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w formule hybrydowej lub całkowicie zdalnej.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę/zlecenie lub współpracę w ramach kontraktu B2B.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus system prowizyjny, którego warunki są przedmiotem negocjacji w zależności od doświadczenia i wyników.

Dołącz do nas i bądź częścią zespołu, który zmienia oblicze biznesu międzynarodowego. Wspólnie możemy osiągnąć więcej i wprowadzić naszą działalność na nowe, ekscytujące rynki.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918031361