2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zabrze
Dodane 30 maja 2024

Specjalista/Specjalistka ds. pozyskiwania gruntów / handlowiec

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Lokalizacja: śląskie

Obszar działania: Polska

Opis stanowiska:

·        wyszukiwanie nieruchomości pod instalacje OZE (fotowoltaika, wiatr, magazyny energii)

·        negocjowanie i zawieranie umów dzierżawy z właścicielami nieruchomości

·        kompletowanie wymaganej dokumentacji projektowej (np. mapy)

·        składanie wniosków o wydanie decyzji administracyjnych

·        bieżąca współpraca z organami administracji

Wymagania:

·        minimum roczne doświadczenie w strukturach sprzedażowych

·        umiejętności negocjacji

·        posiadanie prawa jazdy kat. B od minimum 2 lat

·        gotowość do pracy w terenie

·        łatwość w nawiązywaniu kontaktów

·        komunikatywność

·        samodzielność i zdolności organizacyjne

·        mile widziane ale nie konieczne doświadczenie w branży OZE lub rolniczej

Oferujemy:

·        dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji

·        współpracę z bardzo doświadczonym zespołem

·        wsparcie zespołu oraz kadry zarządzającej

·        nowoczesne narzędzia zarządzania projektami

·        możliwość nauki oraz rozwoju w perspektywicznej branży

·        możliwość współpracy na postawie umowy o pracę

·        benefity pracownicze (opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych)

O nas

Nasz zespół od wielu lat z sukcesem działa na polskim rynku odnawialnych źródeł energii (OZE), przede wszystkim w obszarze elektrowni słonecznych (fotowoltaicznych), wiatrowych oraz magazynów energii.

Zajmujemy się inwestowaniem w projekty OZE od A do Z – od podpisania umowy dzierżawy, przez wybudowanie oraz uzyskanie koncesji, po czerpanie długoterminowych przychodów z produkowanej energii elektrycznej.

Doradzamy lokalnym oraz międzynarodowym inwestorom i deweloperom przy opracowaniu strategii, transakcjach kupna i sprzedaży projektów, pozyskaniu finansowania oraz zarządzaniu procesem budowy OZE.

Świadczymy usługi inżyniera kontraktu dla projektów OZE w Polsce jak również w krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa oraz Estonia).

Posiadamy biuro w Zabrzu oraz Warszawie.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 920326769