2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Czechowice-Dziedzice
Dodane 13 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania funduszy europejskich

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Dynamicznie rozwijająca się akademia szkoleniowa zajmująca się organizacją szkoleń zawodowych w branży beauty, gastronomicznej, medycznej poszukuje pracownika do pracy biurowej w naszym biurze zlokalizowanym w Czechowicach - Dziedzicach.

Zadzwoń lub prześlij CV za pośrednictwem OLX, na pewno się odezwiemy.

Szukamy osób, które są zaangażowane w swoją prace, wymagane doświadczenie w sprzedaży oraz umiejętności negocjacyjne a także znajomość lub doświadczenie w projektach takich jak BUR oraz KFS.

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie wniosków dotyczących dofinasowania usług rozwojowych dla firm oraz osób fizycznych.

  • Regularne monitorowanie dostępnych programów unijnych na poziomie krajowym oraz regionalnym

  • Pozyskiwanie klientów telefonicznie oraz mailowo

  • Kontrolowanie nowych naborów wniosków

  • Sporządzenie dokumentacji szkoleniowej

  • Kontrola nad dokumentacją szkoleniową

  • Śledzenie zmian w przepisach dotyczących pozyskiwania funduszy

  • Kontakt i obsługa klienta w zakresie realizacji umowy o przeprowadzenie szkoleń

  • Rozliczanie zakończonych projektów

  • Bieżące informowanie zespołu projektowego o możliwościach finansowania projektów oraz udzielanie wsparcia w pozyskiwaniu funduszy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji unijnych oraz krajowych z programów takich jak, KFS, BUR oraz innych projektów europejskich

  • Umiejętność sprzedaży telefonicznej oraz mailowej

  • Komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne w kontakcie z klientami

  • Biegła obsługa komputera

  • Znajomość pakietu MS Office 365 (word, excel itp.)

  • Znajomość podstawowych aktów prawnych, zasad oraz wytycznych regulujących realizację projektów w ramach krajowych i regionalnych programów operacyjnych oraz funduszy pomocowych.

  • Dobra organizacja pracy

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracy lub umowy B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie system premiowy uzależniony bezpośrednio od Twoich sukcesów

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Przyjazną i swobodną atmosferę

  • Wyposażone biuro

  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon)

  • Dużą swobodę w działaniu

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 918050861