2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Podgórze Duchackie
Dodane Dzisiaj o 14:03

Specjalista ds. Obsługi Klientów CANAL+

Wynagrodzenie

28,10 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie kontakt z ludźmi, dba o satysfakcję klienta, to ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

- Pracę 100% w dobrze wyposażonym biurze w Krakowie,

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,

- Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,

- Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie merytoryczne,

- Benefity pracownicze i programy motywacyjne, w tym: pakiet telewizji satelitarnej i internetowej, zniżki na internet, dofinansowanie do karty Multisport, program poleceń.

Zadania:

- Wykonywanie połączeń wychodzących z ofertą Canal+ dla klienta w związku z kończącą się umową/ zaktualizowaniem warunków obecnej,

- Dosprzedaż pakietów telewizyjnych oraz usług dodatkowych m.in. internet i telefon,

- Aktualizowanie danych klientów w systemie,

- Dbanie o dobry wizerunek marki Canal+.

Wymagania:

- Umiejętność obsługi komputera,

- Dyspozycyjność w wymiarze 120 godz. miesięcznie,

- Komunikatywność, zorientowanie na klienta,

- Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.

Dołącz do nas! Stwórzmy razem zespół, który nie tylko pracuje, ale również inspiruje i motywuje się nawzajem każdego dnia. Wyślij swoje CV już dziś.

Szkolenie startuje 8 lipca. Nie czekaj z decyzją!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 921216481