2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Dawidy Bankowe
M-TAC SP. Z O.O. SP. K
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klientów / Call Center

Wynagrodzenie

5 500 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dawidy Bankowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą importowo-eksportową w Polsce i specjalizujemy się w odzieży, obuwiu i sprzęcie taktycznym dla służb mundurowych.

Do naszego sklepu internetowego poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta hurtowego.

Miejsce pracy: Dawidy Bankowe

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa rozmów telefonicznych konwersacji mailowej o charakterze informacyjnym,

  • udzielanie informacji w zakresie obsługi platformy B2B, dostępności produktów, statusie zamówień oraz aktualnej oferty sklepu

  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta

  • dbanie o wizerunek naszej Firmy

  • współpraca z innymi Działami Firmy

Nasze wymagania

  • znajomość języka Polskiego

  • masz doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku

  • lubisz rozmawiać z Klientami oraz wspierać ich w rozwiązywaniu problemów

  • wiesz w jaki sposób obsługiwać Klientów tak, by byli zadowoleni :-)

  • cechuje Cię odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • chcesz doskonalić swoje umiejętności

  • praca zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność!

Oferujemy:

  • możliwość realizowania projektów wdrożeniowych dla największych polskich oraz międzynarodowych firm,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dostęp do najnowszych technologii informatycznych,

  • pracę w miłej atmosferze w dynamicznej firmie,

  • Zawsze terminowe wynagrodzenie

  • Zniżki pracownicze

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie CV lub dostarczenie osobiście do naszego sklepu.

Lokalizacja

Dawidy Bankowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dawidy Bankowe
ID: 858291303