2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Krzemieniewo
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krzemieniewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa Debon/Ekus- producent stajni, boksów i przyczep do transportu koni, przyczep samochodowych i konstrukcji aluminiowych poszukuje:

Specjalistę / Specjalistkę ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

(Pępowo, pow. gostyński/ Krzemieniewo, pow. leszczyński )

ZADANIA

  • komunikacja i współpraca z klientami w języku niemieckim oraz angielskim zakresie realizacji zamówień (kontakt telefoniczny, mailowy)

  • optymalizacja zamówień i dostaw części zamiennych do klientów

  • kontakt z klientami polskimi i zagranicznymi

CZEGO W TOBIE SZUKAMY?

  • znajomości języka niemieckiego lub/i angielskiego (w mowie i piśmie)

  • analitycznego myślenie, dużej samodzielności, komunikatywności, samoorganizacji

  • znajomości innych języków (mile widziane)

CO MOŻEMY CI DAĆ?

  • dobrą, stabilną i rozwojową pracę

  • opieką medyczną

  • dobre wynagrodzenie (podana wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych kompetencji)

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb tej oraz przyszłych rekrutacji."

Lokalizacja

Krzemieniewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krzemieniewo
ID: 909322247