2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krzyki
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

OPIS

Wrocławska firma zajmująca się dystrybucją opakowań ekologicznych oraz wyposażenia do gastronomii poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty / Specjalistki ds. obsługi klienta.

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kobierzycka 20D

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień handlowych: przyjmowanie zamówień, procedowanie poprzez wprowadzenie do systemu, ustalenie terminu realizacji i potwierdzenie zamówienia z klientem

  • Odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące produktów i usług oferowanych przez firmę

  • Tworzenie dokumentów i korespondencji związanych z obsługą klienta

  • Wprowadzanie do systemu faktur zakupowych, wprowadzanie nowych produktów na stronę internetową

  • Tworzenie, redagowanie tekstów i opisów do sklepu internetowego

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na terenie Wrocławia oraz kraju

  • Opieka nad klientami, tj. regularne spotkania, ofertowanie i negocjowanie w ramach współpracy

  • Tworzenie siatki kontaktów i poleceń

  • Realizacja wyznaczonych celów i zadań

  • Okresowe raportowanie osiąganych wyników

  • Aktywne uczestnictwo w projektach usprawniających procesy obsługi lub wynikające z innych potrzeb biznesowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą klienta

  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Duża samodyscyplina i umiejętność planowania pracy

  • Mile widziane doświadczenie w programach: Subiekt GT, Shoper

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pierwsze trzy miesiące – umowa zlecenie)

  • Pracę z ambitnymi projektami/zadaniami związanymi z obsługą klienta

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń, wdrożenia w obowiązki

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży HORECA

  • Pracę w godzinach 8:00-16:00, wolne weekendy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 913639419