2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Praga-Południe
Dodane 04 czerwca 2024

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

28 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Thai Bali Spa to dynamicznie rozwijająca się sieć salonów masaży orientalnych, oferująca wyjątkowe warunki pracy w atmosferze relaksu i profesjonalizmu. Stawiamy na autentyczność i wysoką jakość usług. Dołączając do naszego zespołu, zyskasz możliwość pracy w inspirującym środowisku, gdzie priorytetem jest dobrostan zarówno klientów, jak i pracowników. Szukamy osób z pasją do pracy w branży wellness, gotowych do rozwijania swoich umiejętności.

Obowiązki:

  • Telefoniczna oraz e-mailowa obsługa klientów wg standardów obowiązujących w firmie

  • Udzielanie informacji w zakresie proponowanych przez firmę usług i produktów

  • Umawianie wizyt klientów w Salonach

  • Rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez klientów

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, zorientowanie na klienta

  • Badanie potrzeb klientów

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i umiejętność budowania trwałych relacji

  • Empatia, chęć i predyspozycje do pracy z klientem

  • Znajomość obsługi komputera i gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, dokładność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie

  • Pracę stacjonarną w atrakcyjnej lokalizacji

  • Vouchery pracownicze na nasze usługi

  • Elastyczny grafik, dzięki któremu pogodzisz pracę z nauką

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię za wyniki

  • Szkolenia i wsparcie poszkoleniowe

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 920410431