2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Czeladź
  7. Administracja, prace biurowe - Kolonia Małobądź
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Wynagrodzenie

2 200 - 2 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czeladź, Kolonia Małobądź

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czym się zajmujemy: Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, budowie oraz utrzymaniu instalacji fotowoltaicznych, elektrowni wiatrowych, a także innych systemów wykorzystujących energię odnawialną. Dążymy do promowania zrównoważonego rozwoju poprzez dostarczanie efektywnych i ekologicznych rozwiązań energetycznych, które przyczyniają się do redukcji emisji CO2 oraz ochrony środowiska naturalnego.

Firma Gama OZE Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. MARKETINGU

Miejsce pracy: Czeladź, pół etatu, umowa o pracę

Obowiązki:

·     Tworzenie treści marketingowych takich jak artykuły, blogi, materiały promocyjne i informacyjne

·     Zarządzanie treściami na stronie internetowej i mediach społecznościowych

·     Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej, uwzględniającej cele biznesowe Spółki

·     Planowanie i realizacja działań marketingowych, w tym kampanii reklamowych, eventów, akcji promocyjnych i programów lojalnościowych

·     Monitorowanie efektywności działań marketingowych, analiza danych i przygotowywanie raportów

·     Współpraca z zespołem w celu dostosowania działań marketingowych do potrzeb rynku i klientów

·     Śledzenie trendów w branży i proponowanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych

Wymagania:

·     Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu

·     Znajomość narzędzi i strategii marketingowych

·     Umiejętność tworzenia treści marketingowych

·     Znajomość narzędzi analitycznych do monitorowania efektywności działań marketingowych

·     Kreatywność, umiejętność myślenia strategicznego i podejście wynikowe

·     Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

·     Zainteresowanie tematyką zrównoważonego rozwoju i energii odnawialnej

·     Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziana

Oferujemy:

·     Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku OZE

·     Przyjazny system pracy,

·     Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

·     Możliwość awansu w ramach struktury

·     Pracę w dynamicznym zespole, w inspirującym środowisku biznesowym

·     Możliwość wkładu w rozwój branży OZE i tworzenie pozytywnego wpływu na środowisko

Jeśli jesteś pasjonatem marketingu, zainteresowanym branżą OZE wyślij do nas swoją aplikację.

Śląskie

Śląskie, Czeladź, Kolonia Małobądź
ID: 912960404