2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Serock
Dodane 12 czerwca 2024

Specjalista/specjalistka ds. logistyki - zielonesciany.pl

Wynagrodzenie

6 264 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Serock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Garden Plus realizujemy projekty mające na celu zazielenianie biur, mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej. Naszą specjalizacją są zielone ściany - od projektu, poprzez montaż i pielęgnację. Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: specjalista/specjalistka ds. logistyki

Podstawowe wymagania:

  • samodzielność, zaangażowanie oraz wielozadaniowość

  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dobre planowanie, organizacja pracy własnej i zespołu, postawa proaktywna

  • komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania

  • łatwość w rozwiązywaniu problemów

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zainteresowanie tematyką ogrodniczą

Chęć do pracy przedkładamy nad doświadczenie :)

Twoje obowiązki:

  • zarządzanie kalendarzem serwisowym oraz montażowym

  • generowanie poszczególnych zleceń serwisowych i montażowych

  • kontakt telefoniczny z klientami w celu potwierdzenia serwisu lub montażu

  • organizacja podróży służbowych (rezerwacje hotelowe itp.)

  • dbanie o sprawną komunikację przepływu informacji

  • współpraca z innymi działami firmy w celu ustalenia terminów realizacji

  • zarządzanie flotą samochodową

  • zarządzanie asortymentem i jego stanem

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • stałe godziny pracy 8:00 -16:00

  • praca stacjonarna w biurze

  • dynamiczne i twórcze środowisko pracy

  • szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym

Wynagrodzenie:

  • Wynagrodzenie od 4600 zł netto / 160h

Prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji o firmie:

www.zielonesciany.pl

Lokalizacja

Serock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Serock
ID: 920045060