2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Leroy MErlin
Dodane 29 maja 2024

Specjalista/specjalistka ds. Jakości Danych

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa.

Jesteśmy różni i chcemy być różni. Na różnorodności Pracowników budujemy naszą markę. Jesteśmy Pracodawcą rów(ż)nych możliwości - niezależnie od tego kim jesteś, co robisz, ile masz lat czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności - czekamy na Ciebie.

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami.

Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Opis stanowiska:

  • Odpowiada za utrzymanie jakości danych produktowych w systemachzgodnie z aktualnymi procesami

  • Utrzymuje bieżącą komunikację wew. / zewn.

  • Proponuje usprawnienia i rozwiązania mające na celu poprawę jakościrealizowanych zadań, danych.

Wymagania:

  • J. angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Osoba, samodzielna, wychodząca z inicjatywą, potrafiąca zarządzać sobą w czasie

  • Skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • Komunikatywność i utrzymywanie relacji

  • Umiejętność pracy z wieloma systemami odpowiedzialnymi za dane podstawowe oraz zarządzania dużą ilością danych

  • Przygotowanie raportów i analiz danych na potrzeby działu

  • Podstawowa znajomość SQL

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do samodzielnej pracy;

  • Możliwość udziału w programach rozwojowych oraz dostęp do kursów stacjonarnych i on-line;

  • Udział w wynikach firmy w postaci premii kwartalnej oraz możliwość nabycia akcji Grupy Adeo;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: kafeteria benefitów MyBenefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Karta Multisport, możliwość nauki języków obcych poprzez Platformę eTutor dla Ciebie i Twoich bliskich, smartfon (również do użytku prywatnego);

  • Platformę psychologiczną, edukacyjną i wellbeingowa Mindgram z nielimitowanym dostępem do konsultacji ze specjalistami (psychologowie, terapeuci, trenerzy profilaktyki zdrowia), bo Twój rozwój i dobrostan są dla nas ważne;

  • Możliwość udziału w licznych inicjatywach społecznych, organizowanych przez naszą Fundację Leroy Merlin Polska;

  • Zniżkę pracowniczą na zakupy w sklepach LMP.​

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 918405157