2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łódź
  6. E-commerce (handel internetowy) - Widzew
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista/ Specjalistka ds. exportu

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do grona osób wpływających na kształt transformacji energetycznej w kraju oraz całej Europie! Zespół INSELL swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1995 roku. W ciągu całego tego okresu firma dzięki konsekwentnemu dążeniu do sukcesu wyrobiła sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych hurtowni w branży elektrycznej, elektrotechnicznej, energetycznej, OZE, fotowoltaicznej w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy - osoby, która będzie wspierać rozwój sprzedaży B2B w Europie.

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie kontaktów z aktualnymi kontrahentami oraz nawiązywanie nowych kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych

  • pełna obsługa klienta w zakresie sprzedaży

  • obsługa systemu ERP, przygotowanie dokumentów przewozowych , awizacja odbiorów  oraz nadzór nad dokumentacja eksportową

  • udział w spotkaniach handlowych, prezentacjach i szkoleniach produktowych

  • monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji

  • nieustający proces optymalizacji procesów mających na celu ulepszenie działania oraz zwiększenie efektywności sprzedaży

  • współpraca z działem marketingu – akcje promocyjne

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży eksportowej

  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny, znajomość drugiego języka obcego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

  • znajomość zasad wywozu WDT oraz Eksportu poza EU

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów biznesowych,

  • umiejętności negocjacyjne i znajomość technik sprzedaży

  • dodatkową zaletą byłaby znajomość branży fotowoltaicznej

  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu  oraz prioratyzacji zadań w dynamicznym środowisku

  • umiejętność pracy w zespole i swoboda w dzieleniu się wiedzą

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie

  • rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach oraz projektach

  • otwartą ścieżkę rozwoju oraz wsparcie oddolnych inicjatyw

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia: stała podstawa plus system premiowy - motywacyjny

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 756020711