2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sztum
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. eksportu jęz. angielski

Wynagrodzenie

7 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sztum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Jesteśmy producentem gilzy papierosowej z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Do produkcji gilz KORONA używamy komponentów najwyższej jakości pochodzenia europejskiego. Na przestrzeni lat zbudowaliśmy stabilną sieć dystrybucji, a produkty marki KORONA z powodzeniem sprzedawane są w ponad 30 krajach.

Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek gilzy KORONA SLIM.

Nieustannie udoskonalamy swój park maszynowy, aby produkty marki KORONA spełniały najwyższe standardy jakości.

Twój zakres obowiązków:

  • Opieka nad klientami korporacyjnymi i dystrybutorami zagranicznymi.

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych.

  • Sprzedaż produktów na rynkach zagranicznych.

  • Budowanie wizerunku marki oraz produktów.

  • Tworzenie i pomoc w wdrażaniu projektów Private Label.

  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z kluczowymi kontrahentami w tym dużymi sieciami handlowymi oraz koncernami międzynarodowymi: Philip Morris International, Roll4You.

  • Negocjowanie warunków kontraktów handlowych.

  • Prowadzenie i przygotowywanie korespondencji, rozmów handlowych, konferencji z kontrahentami oraz dostawcami anglojęzycznymi.

  • Generowanie raportów sprzedaży.

  • Koordynacja akcji promocyjnych w tym udział w branżowych targach międzynarodowych.

  • Obsługa oraz koordynacja zamówień od kluczowych klientów w tym dystrybutorów i dużych sieci handlowych.

  • Analiza działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (preferowany minimum certyfikat B2).

  • Dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość na odbywanie podróży służbowych.

  • Samodzielność.

  • Odpowiedzialność.

  • Komunikatywność.

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od wyników sprzedaży.

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • pakiet socjalny.

Lokalizacja

Sztum,

Pomorskie

Pomorskie, Sztum
ID: 897270267