2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
rekrutacja
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. delivery

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa współpracy z agregatorami delivery (Uber, Bolt, Wolt, Glovo, Pyszne.pl).

  • Planowanie i koordynacja harmonogramu promocji u dostawców delivery (Uber, Bolt, Wolt, Glovo, Pyszne.pl).

  • Odpowiedzialność za rozwiązywanie sytuacji awaryjnych związanych z funkcjonowaniem delivery oraz Foodsoft.

  • Obsługa systemów Foodsoft i Restimo między innymi w zakresie wprowadzania rabatów, promocji, nowych produktów, receptur, zmian cen.

  • Wsparcie operacyjne w zakresie działalności restauracji.

  • Realizacja innych projektów operacyjnych związanych z rozwojem i wdrażaniem rozwiązań technologicznych w sieci (kioski sprzedażowe, aplikacje itp.)

Wymagania:

  • Doświadczenie we współpracy z przedstawicielami firm delivery.

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i priorytetami.

  • Doskonała organizacja pracy i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku.

  • Znajomość obsługi systemów Foodsoft i Restimo będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętności analityczne.

  • Znajomość MS Office w tym programu Excel na poziomie bardzo dobrym.

  • Mile widziana znajomość komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia do ustalenia.

  • Kartę rabatową Thai Wok.

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb.

  • Kartę Multisport.

  • Opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon).

 Pamiętaj aby dodać do cv zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Thai Wok w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912156429