2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Mokotów
Dodane 13 maja 2024

Specjalista/Specjalistka ds. BHP

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jest międzynarodową firmą z bogatym doświadczeniem w realizacji inwestycji z zakresu odnawialnych źródeł energii. Dostarczamy w 100% ekologiczną energię w różnych regionach geograficznych.

Działamy w wielu krajach: Hiszpania, Grecja, Bułgaria, Rumunia, Serbia, Włochy, Francja, Islandia, Dania, Wielka Brytania, Węgry a także w Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

Jesteśmy częścią grupy notowanej na giełdzie w Lizbonie.

Poszukujemy do Naszego zespołu Specjalisty/Specjalistki ds. BHP

Zakres obowiązków:

• realizacja obowiązków związanych z aktualnymi przepisami BHP

• prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu BHP

• nadzór zgodności prawnej w obszarze BHP: identyfikacja i ocena ryzyka zawodowego oraz ich aktualizacja, analiza stanu BHP, tworzenie odpowiednich raportów i dokumentacji

• kontrola i ocena stosowania przepisów BHP i PPOŻ na farmach fotowoltaicznych w Polsce i Europie

• ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków oraz sporządzanie dokumentacji powypadkowej

• planowanie i przeprowadzanie cyklicznych audytów wewnętrznych w zakresie BHP

• dobór środków ochrony indywidualnej do poszczególnych stanowisk pracy

• przeprowadzanie kontroli uprawnień Pracowników w zakresie obsługi urządzeń technicznych oraz występowanie z zaleceniami usunięcia stwierdzonych nieprawidłowości

• inicjowanie projektów mających na celu wprowadzenie nowych rozwiązań BHP,

• reagowanie na bieżące problemy operacyjne oraz budowanie świadomości BHP wśród pracowników

• współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru i kontroli (PIP, PIS, UDT)

Wymagania:

•wykształcenie kierunkowe z zakresu BHP,

• minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty BHP

• biegła znajomość przepisów BHP oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,

• umiejętność analizy zagrożeń na stanowisku pracy oraz doboru środków ochrony indywidualnej oraz praktyczna znajomość aspektów ppoż

• posiadanie kwalifikacji niezbędnych do wykonywania zadań służby bhp zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w

• sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy w tym uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne

• zdolność prowadzenia kursów szkoleniowych

• prawo jazdy kat. B

• mile widziane doświadczenie w obsłudze firm budowlanych/instalatorskich/monterskich

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji, doświadczenia i kompetencji

• pakiet świadczeń pozapłacowych: Opiekę medyczną, dofinansowanie nauki języków, zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie

• udział w różnorodnych, innowacyjnych projektach, brak rutyny w codziennej pracy

• praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• pracę pełną wyzwań ale i satysfakcjonującą :)

Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918136824