2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdów
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. administracji i obsługi sekretariatu

Lokalizacja

Gdów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Firma Chomik zatrudni na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu firmy

- Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przyjmowanie i wydawanie przesyłek

- Organizacja wyjazdów służbowych (w tym rezerwowanie hoteli, biletów lotniczych/kolejowych)

- Kompleksowa organizacja i obsługa spotkań biznesowych i szkoleń

- Prowadzenie projektów zleconych przez przełożonego

- Administrowanie i przygotowanie danych na temat bieżących wskaźników firmy

- Wsparcie administracyjne dla wszystkich działów: zakupy biurowe, obieg dokumentów i informacji oraz inne prace związane z codzienną działalnością administracyjną sekretariatu

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Dobra znajomość języka angielskiego

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej

- Zdolności interpersonalne

- Wysoka kultura osobista

- Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, samodzielność

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Atrakcyjny system płac w oparciu o wynagrodzenie zasadnicze oraz premię

- Pracę w życzliwej atmosferze i zgranym, młodym zespole

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Niezbędne narzędzia do pracy

- Bardzo dobre warunki socjalne, (min. rabaty pracownicze na nasz asortyment, karta MultiSport, BiznesLiga)

Firma jest już na rynku od 30 lat. Więcej informacji:

www.chomik.pl

W odpowiedzi prosimy załączyć CV

W celu umożliwienia rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Gdów,

Małopolskie

Małopolskie, Gdów
ID: 844086627