2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista sp. Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszego projektu szukamy osób do obsługi infolinii obsługowej. Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/a się rozwijać to świetnie trafiłeś/aś! Dołącz do nas i pracuj dla jednego z liderów w branży energetycznej!

Miejsce pracy: Wrocław - Śródmieście

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa połączeń w ruchu przychodzącym (infolinia ogólnoinformacyjna),

  • obsługa infolinii odczytowej, windykacyjnej oraz rozliczeniowej,

  • diagnoza i pomoc w zakresie rozwiązywania problemów Klienta,

  • telefoniczna obsługa Klienta zgodnie z najwyższymi standardami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych w języku polskim,

  • motywacji do pracy oraz umiejętności pracy z Klientem,

  • dobrej znajomości obsługi komputera,

  • pełnej dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 –15:00, 8:00 - 16:00, 9:00 - 17:00, 10:00-18:00, 11:00-19:00, 12:00-20:00 (praca zmianowa).

W zamian oferujemy:

  • stałą podstawę wynagrodzenia + system motywacyjny,

  • wsparcie potrzebne do osiągnięcia sukcesu - profesjonalny cykl szkoleń wspomagających rozwój zawodowy i osobisty,

  • możliwość pracy zdalnej (po stacjonarnym szkoleniu oraz okresie wdrożenia),

  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole,

  • realne możliwości rozwoju w strukturach firmy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w treści CV następującej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Arteria Customer Services Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Prosimy o dopisanie w treści CV następującej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na udostępnienie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Arteria Customer Services Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie innym spółkom z Grupy Arteria S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez te spółki, innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Arteria Customer Services Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2A. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w którym zgłosiła Pani/Pan swój udział, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyraziła Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa, a za Pani/Pana zgodą także innym spółkom z Grupy Arteria, tj. spółkom powiązanym kapitałowo, osobowo lub organizacyjnie ze spółką Arteria S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2A, 00-193 Warszawa, dla ich potrzeb związanych z realizacją obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 865131288