2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Poznań
  7. Wsparcie techniczne - Grunwald
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista Service Desk z j. niemieckim

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

BTC należy do wiodących firm konsultingowych w branży IT z oddziałami w Niemczech, Szwajcarii, Turcji, Japonii, Rumunii oraz Chinach. Oferujemy produkty i kompleksowe usługi z zakresu konsultingu, integracji i zarządzania systemami. Osiągamy sukcesy w realizowanych projektach dzięki głębokiej znajomości branż, szczegółowej wiedzy z zakresu IT oraz wysokiej jakości realizowanych prac.

Więcej informacji o BTC na stronie www.btc-ag.pl

Twoje zadania:

  • Pomoc użytkownikom w bieżącym rozwiązywaniu problemów ze sprzętem i oprogramowaniem na pierwszej linii wsparcia technicznego (przyjmowanie zgłoszeń, analiza, kategoryzacja, praca z systemem ticketowym).

Dołącz do nas jeśli:

  • Znasz bardzo dobrze język niemiecki i swobodnie się nim posługujesz.
  • Znasz dobrze środowisko Microsoft Office oraz Microsoft Windows.
  • Jesteś komunikatywna(y), jesteś chętna(y) do niesienia pomocy i masz pozytywne nastawienie do użytkownika.

Jesteś otwarta(y) na nowe technologie i wyrażasz gotowość do ciągłego dokształcania się.

Jeśli dołączysz do nas, oferujemy Tobie:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub jeśli wolisz w innej formie.
  • Możliwości rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Udział w projektach w międzynarodowym środowisku.
  • Dostęp do najnowszych technologii.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Kursy językowe.
  • Pakiet sportowo-rekreacyjny.
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny.
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym i nowoczesnym otoczeniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 911872826