2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Poznań
  7. Wsparcie techniczne - Grunwald
BTC Software Systems
Dodane 30 maja 2024

Specjalista Service Desk z j. niemieckim

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

BTC należy do wiodących firm konsultingowych w branży IT z oddziałami w Niemczech, Szwajcarii, Turcji, Japonii, Rumunii oraz Chinach. Oferujemy produkty i kompleksowe usługi z zakresu konsultingu, integracji i zarządzania systemami. Osiągamy sukcesy w realizowanych projektach dzięki głębokiej znajomości branż, szczegółowej wiedzy z zakresu IT oraz wysokiej jakości realizowanych prac.

Więcej informacji o BTC na stronie www.btc-ag.pl

Twoje zadania:

  • Pomoc użytkownikom w bieżącym rozwiązywaniu problemów ze sprzętem i oprogramowaniem na pierwszej linii wsparcia technicznego (przyjmowanie zgłoszeń, analiza, kategoryzacja, praca z systemem ticketowym).

Dołącz do nas jeśli:

  • Znasz bardzo dobrze język niemiecki i swobodnie się nim posługujesz.

  • Znasz dobrze środowisko Microsoft Office oraz Microsoft Windows.

  • Jesteś komunikatywna(y), jesteś chętna(y) do niesienia pomocy i masz pozytywne nastawienie do użytkownika.

  • Jesteś otwarta(y) na nowe technologie i wyrażasz gotowość do ciągłego dokształcania się.

Jeśli dołączysz do nas, oferujemy Tobie:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub jeśli wolisz w innej formie.

  • Możliwości rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Udział w projektach w międzynarodowym środowisku.

  • Dostęp do najnowszych technologii.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Kursy językowe.

  • Pakiet sportowo-rekreacyjny.

  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny.

  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym i nowoczesnym otoczeniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 918626882