2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista Service Desk IT- konsultant

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O Nas:

Jesteśmy profesjonalną organizacją świadczącą usługi wsparcia użytkownika oraz serwisu IT. Pracujemy dla segmentu korporacji międzynarodowych oraz dużych przedsiębiorstw i instytucji.

Działamy w Polsce, Niemczech i na Łotwie. Realizujemy duże, ciekawe projekty, m.in. dla klientów sektorów telekomunikacyjnego, retail, bankowego i paliwowego.

Obowiązki:

·       zdalne wsparcie użytkowników i obsługa zgłoszeń w obszarze IT: (komputery osobiste, urządzenia peryferyjne, systemy operacyjne, pakiet Office)

·       analiza, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników

·       udzielanie porad informatycznych

·       konfiguracja sprzętu i oprogramowania w ramach projektów wdrożeniowych

·       monitorowanie i analiza wydajności systemów IT

·       realizacja zadań administracji, wsparcia i utrzymania systemów IT

·       aktualizacja bazy wiedzy, wsparcie w tworzeniu procedur utrzymania

Oczekiwania:

·        znajomość budowy i funkcjonowanie sprzętu komputerowego

·        znajomość na poziomie administracyjnym systemów Windows/Linux

·        umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

·        komunikatywność oraz asertywność

·        znajomości zagadnień sieciowych (urządzenia sieciowe, protokoły TCPIP, model OSI, firewall)

·        umiejętność instalacji i konfiguracji urządzeń peryferyjnych

·        gotowość do pracy w trybie zmianowym, 24/7

·        mile widziana znajomość na poziomie serwisowym komputerów klasy PC, drukarek i innego sprzętu IT (montaż/ wymiany podzespołów/ diagnoza)

·        mile widziana znajomość zagadnień Active Directory i/lub systemy backup / macierze dyskowe

Oferujemy:

·        ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku klientów i dostawców IT

·        możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia Twoich kwalifikacji

·        atrakcyjny pakiet socjalny

·        pracę na pełny etat (umowa o pracę), bądź umowa zlecenia (studenci)

·        dostęp do najnowszych technologii i szkolenia u naszych Partnerów

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 909671544