2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Podgórze
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista SEO | Pozycjonowanie E-commerce | Praca InHosue | Kraków

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Mobilki GSM - firma prężnie rozwijająca się w sprzedaży internetowej B2B i B2C działająca w branży smartfonów poszukuje do zespołu pracownika na stanowisko:

Specjalista SEO

Na rynku działamy już ponad 10 lat i cały czas szukamy nowych wyzwań, rozwiązań i kanałów sprzedaży. Szukamy specjalisty SEO, który pragnie wykorzystać swoje umiejętności i mieć bezpośredni wpływ na rozwój naszego sklepu internetowego działając inhouse'owo skupiając się w 100% nad jednym projektem.

Jako Specjalista SEO będziesz odpowiedzialny za kompleksowe działania mające na celu zwiększenie widoczności i organicznego ruchu na naszym sklepie internetowym.

Miejsce pracy: KRAKÓW - ZABŁOCIE

Kogo poszukujemy:

• Osoby, która ma już doświadczenie ponadpodstawowe i pracowała w branży SEO i E-commerce.

• Osoby kreatywnej i samodzielnej, lubiącej wychodzić z inicjatywą

Twoim zadaniami na stanowisku będą:

• Tworzenie strategii i samodzielne prowadzenie kampanii SEO

• Analiza i przygotowywanie słów kluczowych

• Wykorzystywanie GA4 i GSC do bieżących analiz

• Przeprowadzanie audytów SEO

• Analiza optymalizacja strony pod kątem aktualnych wytycznych Google

• Ścisła współpraca z działem sprzedaży i marketingu w zakresie przygotowywania treści pod SEO

• Analiza działań contentowych konkurencji

Czego oczekujemy:

• Praktycznej znajomości narzędzi SEO takich jak: Screaming Frog, Ahrefs, SemRush, Surfer SEO, Majestic oraz GA4, Google Search Console

• Minimum rocznego doświadczenie w pracy jako specjalista SEO

• Pasji do SEO i E-commerce, determinacji na rozwój zawodowy w tym kierunku

• Kreatywności i samodzielności, innowacyjnego podejścia do strategii SEO i pozycjonowania

• Dobrej organizacji pracy własnej

• Wykorzystywania narzędzi AI do automatyzacji pracy

• Umiejętności samodzielnego przeprowadzania audytów SEO i tworzenia strategii optymalizacji

• Doświadczenia w optymalizacji on-page i off-page

• Umiejętność tworzenia treści SEO - tytułów, nagłówków h1, h2, h3, meta description

Dodatkowymi atutami będą:

• Zainteresowanie rynkiem smartfonów i elektroniką

• Doświadczenie w pracy z platformą e-commerce Shopify

• Znajomość stosowania technik link-buildingu

• Znajomość Google Ads

Oferujemy:

• Pracę biurową w pełnym wymiarze godzin oraz formę zatrudnienia dopasowana do Twoich potrzeb (UoP / B2B), w przypadku statusu studenta możliwość podjęcia pracy na UZ

• System premiowy

• Niezbędny sprzęt i narzędzia/programy do pracy

• Realny wpływ na rozwój sklepu internetowego i poczucia pracy nad własnym projektem -"dzieckiem"

• Przyjazną nie-korporacyjną atmosferę w zespole

• Dofinansowanie do karty Multisport

• Możliwość ciągłego rozwoju, uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych potrzebnych do osiągania wspólnych celów

Zajrzyj do nas:

WWW: mobilkigsm.pl

FB: facebook.com/ mobilkigsmpl

IG: instagram.com/ mobilkigsm

Tik-Tok: tiktok.com/ mobilkigsm

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 912910163