2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Praga-Południe
Dodane 02 maja 2024

Specjalista operacyjno-administracyjny. Branża motoryzacyjna.

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Autologic Sp. z o.o. świadczy usługi rejestracji pojazdów i relokacji aut flotowych dla firm leasingowych, wynajmu długoterminowego i dilerów samochodów.

Poszukujemy studenta uczącego się w trybie zaocznym, na kierunku związanym z logistyką i motoryzacją. Osoby mające doświadczenie w firmach wynajmu pojazdów łatwo się u nas odnajdą.

Oferujemy:

  • nabycie doświadczenia w pracy dla klientów korporacyjnych, poznanie branży,

  • zatrudnienie na umowę-zlecenie,

  • pakiet medyczny,

  • pracę w sympatycznym zespole,

  • dużą samodzielność,

  • pakiet płatnych dni wolnych w ramach umowy-zlecenia.

Zakres obowiązków:

  • wydania nowych pojazdów i odbiorów po zakończeniu kontraktu z relokacją lokalną i krajową,

  • rejestracja pojazdów klientów w urzędach komunikacyjnych,

  • administracja zleceniami door to door i przydzielanie kierowców,

  • administracja zleceniami rejestracji, przydzielanie rejestratorów,

  • praca u klienta jako rezydent Autologic.

Proporcje pracy wyjazdowej i w biurze zmienne w ciągu roku.

Wymagania:

  • umiejętność organizacji pracy,

  • praktyczna znajomość excell,

  • otwartość na kontakt z klientem,

  • gotowość do częstych wyjazdów,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność budowania relacji ze współpracownikami,

  • mile widziana znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferta jest skierowana do osób studiujących zaocznie na 3 lub 4 roku.

Zainteresowanych prosimy o zamieszczenie Cv z zawartą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 810306135