2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Praga-Południe
Dodane 16 maja 2024

Specjalista obsługi klienta z językiem rosyjskim

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma działająca aktywnie w Polsce jako biuro rachunkowe zaprasza do zespołu specjalista ds. współpracy z klientami

Obowiązki

  • - Odbieranie połączeń przychodzących i wykonywanie połączeń wychodzących,

  • - Praca z ciepłą baza klientów,

  • - Wystawianie faktur, ofert i umów klientom

  • -Towarzyszenie klientom firmy w urzędach, w banku itp.;

  • - Wykonywanie dodatkowych zleceń od kierownika

Wymagania

  • Znajomość języka rosyjskiego oraz polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • odpowiedzialność, celowość i zdolność nabywać nowych umiejętności

  • chęć do pracy i pozytywne nastawienie

Oferujemy

  • umowę o pracę,

  • Ciekawe, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko

  • Swobodna i partnerska atmosfera pracy

  • rozwój zawodowy i osobisty

  • Ładne biuro i miłą atmosferę

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 918654211