2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Świętokrzyskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kielce
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista obsługi klienta z j. angielskim oraz rosyjskim

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla Naszego klienta, lidera w branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista obsługi klienta z j. angielskim oraz rosyjskim - praca w dziale export.

Miejsce pracy: Ruda Strawczyńska (możemy zorganizować dojazd)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Mapowanie rynku oraz poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych

  • Wsparcie handlowców w organizowaniu spotkań oraz przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji

  • Prezentacja oferty produktowej

  • Prowadzenie bazy danych klientów

  • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Wysokie zdolności komunikacyjne z osobami na różnym poziomie stanowisk

  • Umiejętność organizacji czasu własnego i innych

  • Znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego na poziomie min. B1/B2

  • Dobra obsługa pakietu MS Office

OFERUJEMY

  • Stabilność zatrudnienia w firmie szybko rozwijającej się na rynkach zagranicznych

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Premię bez górnego limitu

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Szkolenia podnoszące Twoje umiejętności (sprzedażowe, techniczne, interpersonalne), uzupełniające wiedzę przygotowującą Cię do pracy doradcy,

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 894903355