2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Legionowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista Obsługi Klienta bp ul. Modlińska - 3/4 etatu

Wynagrodzenie

3 802 - 4 102 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legionowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko Specjalista Obsługi Klienta

Stacja Paliw bp Pestka - ul. Modlińska 54 Warszawa

Stacja Paliw bp Rubin - ul. Modlińska 29 Warszawa

Stacja Paliw bp Tarchomin - ul. Modlińska 195 Warszawa

Zapraszamy do pracy również obcokrajowców z podstawami języka polskiego.

Jeśli lubisz ludzi, jesteś otwarty na nowe doświadczenia, chcesz nauczyć się dobrej organizacji pracy, rozwinąć kompetencje komunikacji, tworzyć super zespół i czuć, że Twoja praca ma sens lub po prostu szukasz trampoliny do przyszłej kariery - zapraszamy Cię do współpracy.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego, a kolejną na czas nieokreślony;

  • Pracę na 3/4 etatu (minimum 126 godzin w miesiącu) lub pełny etat;

  • Pracę w elastycznym systemie zmianowym po 8 godzin;

  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisko pracy;

  • Dodatki za pracę w święta, godziny nocne, za pracę w weekendy;

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane zawsze 10 danego miesiąca;

  • Przejrzysty program premiowy, premie uznaniowe i nagrody za indywidualne osiągnięcia;

  • Zniżki na paliwo, myjnię i posiłki z oferty gastronomicznej stacji

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Medicover

  • Dofinansowanie do pakietów sportowych w Medicover Sport

  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie współfinansowane przez bp oraz dodatkową ofertę dla współmałżonka, partnera i pełnoletnich dzieci;

  • Dodatkowe świadczenia finansowe - wielkanocne, choinkowe, zapomogi losowe, wczasy pod gruszą, bukiet ubranek dla nowonarodzonego dziecka;

  • Wsparcie psychologa, doradców finansowych oraz coachów – program wsparcia dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny;

  • Program „Poleć Swojaka” – zachęcając znajomych do podjęcia pracy w bp otrzymujesz nagrodę finansową;

  • Ścieżki kariery w ramach struktur bp; #WspieramyRozwójNaKażdymPoziomie #bpKuźniaDoświadczenia

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;

  • Obsługa kasy fiskalnej;

  • Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;

  • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;

  • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;

Nasze oczekiwania:

  • Nie masz doświadczenia? Żaden problem - wszystkiego Cię nauczymy!

  • Bądź otwarty na kontakt z drugim człowiekiem; #NakręcająNasRelacje

  • Bądź gotowy na pracę w energetycznym zespole;

  • Bądź zaangażowany w swoją pracę;

  • Szukamy Osób w różnym wieku; #ŁącząNasLudzie

  • Hołduj takim wartością jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół; #BudujemyŚwiatNaJasnychZasadach

Podane kwoty wynagrodzenia są kwotami dla 3/4 etatu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 906400677