2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubuskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Zielona Góra
Rafał
Dodane 06 maja 2024

Specjalista menadżer ds. e-commerce www

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Plus - Jesteśmy liderem w zakresie sprzedaży artykułów biurowych dla firm. Działamy na terenie całego kraju od 1991 roku. Od tego czasu firma otrzymała wiele nagród i certyfikatów uznających jakość, którą oferujemy naszym Klientom. - w związku z rozwojem działu e-commerce poszukujemy osoby do pracy w dziale sprzedaży internetowej na stanowisku: Specjalista ds. e-commerce

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów za pośrednictwem sklepu www

  • rozwój sprzedaży w kanele internetowym

  • realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Znajomości zagadanie z zakresu sprzedaży internetowej

  • Umiejętność analizy dany z programów Analytics, Google Ads i innych narzędzi analitycznych

  • Dodatkowym atutem będą: doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku, mile widziane również doświadczenie w obsłudze programów Prestashop, Beaselinker, PC Biznes - Stream Soft (ERP)

Oferujemy:

  • pracę w dobrej atmosferze,

  • pakiet szkoleń produktowych

  • ubezpieczenie grupowe PZU, kartę MEDICOVER SPORT umożliwiającą wstęp do ponad 1000 klubów fitness i basenów na terenie całego kraju.

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 655716243