2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dębno
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista/kierownik d/s sprzedaży materiałów budowlanych

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

W związku z dynamicznym rozwojem firma REPIKO Sp. J. poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalistę d/s sprzedaży materiałów budowlanych

Miejsce pracy: DĘBNO

Zakres obowiązków:

  • Dobór i sprzedaż materiałów budowlanych

  • Wyliczanie ilości materiałów według projektu

  • Planowanie wywozu materiałów do klienta

  • Aktywna obsługa klientów

  • Organizacja pracy magazynu

  • Gwarantowane przyuczenie do wykonywania obowiązków

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość materiałów budowlanych

  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

  • Mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem

  • Znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

  • Ciekawą pracę w młodym zespole

  • Premia

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV na adres e-mail.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

Lokalizacja

Dębno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dębno
ID: 652987086