2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wawer
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. zamówień

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. zamówień

Oczekujemy aplikacji od osób zaineresowanych stałą i stabilną współpracą.

Zakres obowiązków:

- telefoniczna i mailowa obsługa zamówień od Klientów

- wprowadzenie zamówień do systemu oraz tworzenie dokumentów WZ dla magazynu

- organizowanie i koordynowanie przesyłek krajowych we współpracy z firmami

spedycyjnymi

- kontrola płatności oraz kontakt z klientami w kwestii spłat należności

- składanie zamówień na towary i usługi oraz monitorowanie terminowości dostaw

- pilnowanie obiegu dokumentacji magazynowo- transportowej

- bieżące uzupełnianie rejestrów dotyczących zamówień u dostawców oraz realizacji

zamówień Klientów

- wsparcie administracyjne biura, w tym: ewidencja poczty przychodzącej i wychodzącej,

obsługa spotkań biznesowych, zaopatrzenie biura w materiały biurowe i spożywcze

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie w pracy z Klientem

- znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

- wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole

- dokładność, umiejętność organizowania pracy i nadawania priorytetów wyznaczonym

zadaniom

- zaangażowanie i chęć rozwoju

- prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • umowę o pracę - pełny etat

  • stałe godziny pracy 8-16

  • codzienne gorące obiady, pakiet multisport, wyjścia i wyjazdy integracyjne, paczki świąteczne, miłą atmosferę pracy z małym zgranym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV .

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NOVA Sp. z o.o. zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 884506234