2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokry Dwór
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. umawiania spotkań biznesowych. Branża energetyczna.

Wynagrodzenie

3 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mokry Dwór

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Firma o ugruntowanej pozycji w sferze sprzedaży produktów OZE, zatrudni pracownika biurowego do nowego oddziału we Wrocławiu (umawianie spotkań handlowych). Zapewniamy szerokie wsparcie oraz szkolenia.

Nasza firma charakteryzuje się tym, że pracujemy bez korporacyjnych nonsensów.

Zakres obowiązków:

  • telefoniczne umawianie spotkań biznesowych dla doradców handlowych,

  • kontakt telefoniczny z klientem B2B oraz B2C

  • obsługa systemu CRM

  • aktualizacja danych w bazach firmy

  • udział w szkoleniach i spotkaniach mających na celu podnoszenie kompetencji na powierzonym stanowisku.

  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia skutecznej realizacji umówionych spotkań oraz rozwiązywania problemów klientów.

    Oczekiwania:

  • Minimum 1 roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży telefonicznej B2B, B2C.

  • sumienności i dokładności w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji,

  • znajomości obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (Excel, Word).

    Oferta skierowana również do studentów/ słuchaczy szkół niestacjonarnych,

    ·      pełne szkolenie wdrożeniowe.

    ·      możliwość rozwoju w strukturach Firmy,

    ·      wybór odpowiadającej formy zatrudnienia (Umowa Zlecenie / B2B).

Pamiętaj! Szukamy ludzi, nie dyplomów!

Lokalizacja

Mokry Dwór,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mokry Dwór
ID: 915229078