2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Dębica
Nowa Itaka Sp. z o. o
Dodane 31 maja 2024

Specjalista/-ka ds. Turystyki BP Itaka - Salon własny

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I ITAKI świat jest piękny. Czekamy na Ciebie!

Do naszego nowego salonu sprzedaży w Dębicy (Galeria Raj) poszukujemy: Specjalisty/-ki ds. Turystyki

 DLA CIEBIE

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełny etat

  • kompleksowe szkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki

  • przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń

  • firmowe wyjazdy zagraniczne

  • zniżka na wakacje w atrakcyjnych miejscach dla Ciebie i Twoich bliskich

  • dofinasowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ

  • sprzedaż nowoczesnych usług turystycznych

  • budowanie trwałych relacji z klientami naszej firmy

  • bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa klientów

TO PRACA DLA CIEBIE, JEŚLI

  • Organizujesz podróże dla siebie i znajomych

  • Jesteś gawędziarzem z żyłką sprzedawcy

  • Czujesz się wirtuozem budowania relacji z klientami

  • Znasz mapę lepiej niż własną kieszeń

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 918916396