2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Opolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Namysłów
Maria Szymańska
Dodane 30 kwietnia 2024

specjalista/-ka ds. rozwoju systemów testowych

Lokalizacja

Namysłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu zajmującego się rozwojem systemu testowania.

Jeśli masz wykształcenie i wiedzę z obszaru elektroniki/automatyki oraz swobodnie komunikujesz się w j. angielskim, ta rola może być odpowiednia dla Ciebie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji (platforma e-learningowa)
  • elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej
  • wsparcie relokacyjne/ dofinansowanie dojazdów do pracy
  • prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, dofinansowanie do żłobka/ przedszkola, dofinansowanie do wypoczynku

zadania

  • prowadzenie nowych projektów w obszarze testów
  • przygotowanie strategii testowania na bazie dokumentacji projektowej
  • przygotowanie sekwencji testowych dla nowo wdrażanych projektów
  • tworzenie dokumentacji projektowej

oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego (elektronika/ automatyka/ informatyka)
  • wiedzy z zakresu elektroniki i podstaw programowania
  • swobodnej komunikacji w j. angielskim (poziom B2)
  • mile widziana znajomość środowisk: Visual Basic, C++, LabView lub TestStand

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Namysłów,

Opolskie

Opolskie, Namysłów
ID: 910514401