2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sosnowiec
Dodane 21 maja 2024

Specjalista/ka ds. rekrutacji - Рекрутер

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Olensen Recruitment sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy Specjalisty ds. rekrutacji na rynek Polski.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

• pozyskiwanie kandydatów z mediów społecznościowych i specjalistycznych portali, • zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych, • kontakt z kandydatami, • współpraca z zespołem rekrutacyjnym i działem operacyjnym.

Oczekujemy:

• bardzo dobrej znajomości j. ukraińskiego bądź rosyjskiego oraz j. angielskiego i j. polskiego • doświadczenia w rekrutacji, • bardzo dobrej znajomości portali społecznościowych, • kreatywności, • umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie, • wdrożenie i szkolenie, • niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy, • atrakcyjne wynagrodzenie

Olensen Recruitment sp. z o.o. у зв'язку з динамічним розвитком нашої компанії шукає Спеціаліста з рекрутингу на польський ринок.

Місце роботи: Sosnowiec

Тип зайнятості: Umowa o pracę

Обов'язки:

• пошук кандидатів через соціальні мережі та спеціалізовані портали, • розміщення оголошень про вакансії, • контакт з кандидатами, • співпраця з рекрутинговою командою та операційним відділом.

Вимоги:

• дуже добре володіння українською або російською мовою, • знання польської мови. • знання англійської мови. • досвід роботи у сфері рекрутингу, • дуже добре знання соціальних мереж, • креативність, • вміння працювати під тиском часу.

Ми пропонуємо:

• стабільне працевлаштування, • впровадження та навчання, • необхідні для цієї посади робочі інструменти, • приваблива заробітна плата.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

Dziękujemy za przesłane aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 919813045