2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Górna
Dodane 17 maja 2024

Specjalista/ka ds. pozyskiwania klientów B2B

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków

  • Tworzenie relacji z nowymi partnerami biznesowymi w ramach umów holdingowych i lokalnych.
  • Rozwijanie naszej bazy klientów poprzez budowanie trwałych relacji.
  • Organizowanie spotkań sprzedażowych, podczas których wspólnie odkrywamy potencjał współpracy B2B.
  • Bycie twarzą naszej uczelni na targach i spotkaniach firmowych, prezentując naszą ofertę z pasją.
  • Przygotowywanie inspirujących prezentacji ofertowych, które przyciągają uwagę potencjalnych partnerów biznesowych.
  • Aktywne uczestnictwo w procesie rekrutacji, dbanie o pozytywne doświadczenia kandydatów związane z naszą współpracą B2B.
  • Sprawne zarządzanie danymi i relacjami za pomocą systemu CRM.

Poszukiwane kompetencje

Poszukujemy osoby zmotywowanej do nauki i rozwijania swoich umiejętności. Gotowej podjąć wyzwanie, angażować się w proces samokształcenia i rozwijać się z nami. Oczekujemy na kandydatów z zapałem do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w naszym zespole.

  • wykształcenie min. średnie
  • min. roczne doświadczenia w sprzedaży
  • czynne prawo jazdy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity w postaci dodatkowych dni wolnych w roku kalendarzowym
  • atrakcyjne dofinansowanie do studiów podyplomowych i szkoleń językowych
  • udział w szkoleniach i projektach wewnętrznych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 917364796