2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 30 maja 2024

Specjalista/-ka ds. pozyskiwania funduszy UE

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, jedna z największych uczelni niepublicznych w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne opracowywanie dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi i wytycznymi programowi (część merytoryczna i finansowa);

  • Analizowanie dokumentów merytorycznych, finansowych, strategicznych, aktów prawnych stanowiących podstawę ubiegania się o dofinansowanie z funduszy unijnych dla projektu;

  • Tworzenie listy pytań/zagadnień niezbędnych do przygotowania dokumentacji aplikacyjnej wykonywanej w zespole projektowym bądź indywidualnie dla projektu

  • Kontakt z Zarządem oraz Instytucjami wdrażającymi programy unijne i krajowe;

  • Przygotowywanie uzupełnień do dokumentacji aplikacyjnej, protestów, odwołań lub innych dokumentów w przypadku negatywnej oceny projektów zgodnie z obowiązującą procedurą odwoławczą danego programu.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie w konkursach dotyczących projektów strukturalnych, B+R poparte uzyskanymi dofinansowaniami (minimum 3 lata);

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość obowiązujących przepisów dot. Projektów unijnych;

  • Samodzielność, zaangażowanie, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia;

  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat, B2B;

  • Możliwość rozwoju kompetencji w ramach bezpłatnych szkoleń krajowych i międzynarodowych oraz podjęcia studiów wyższych i podyplomowych na preferencyjnych warunkach;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • System benefitów: dofinansowane karty sportowe Medicoverspor, fitsport, fitprofit, dofinansowanie do studiów, wczasów i wyjazdów dzieci, firmowe zniżki na usługi edukacyjne, parking dla pracowników (mieścimy się w ścisłym centrum miasta), firmowa biblioteka, spotkania integracyjne, szkolenia zagraniczne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 917077907