2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wrocław
  6. E-commerce (handel internetowy) - Krzyki
AB Bechcicki
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. obsługi sklepu internetowego / sprzedaży e-commerce

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998r. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Zadania na stanowisku:

  • kompleksowa obsługa Klientów sklepu internetowego renowa24.pl oraz portalokienny.pl

  • zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi klientów kanału e-commerce zgodnie ze standardami Firmy

  • przyjmowanie i procesowanie zamówień od Klientów w kanale telefonicznym, mailowym oraz na czacie

  • obsługa zapytań oraz zamówień ze sklepów internetowych Spółki, serwisów aukcyjnych, ogłoszeniowych, porównywarek cenowych i innych platform sprzedażowych

  • monitorowanie i odpowiedzialność za prawidłową realizację procesu sprzedaży (od momentu wysłania zapytania ofertowego lub zamówienia, do otrzymania towaru przez Klienta)

  • Obsługa bieżących zapytań ofertowych i przygotowywanie ofert handlowych, a także dbanie o domykanie sprzedaży z jak największą konwersją

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • proaktywne wykorzystywanie narzędzi, w tym systemu CRM, platformy sklepowej w zakresie obsługi Klienta oraz realizacji planów sprzedażowych

Wymagania:

  • co najmniej rok pracy na stanowisku handlowym, w obsłudze Klienta

  • mile widziana znajomość platformy sklepowej typu Idosell

  • komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne

  • umiejętność budowania relacji z Klientami

  • wielozadaniowość, wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej,

  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

  • mile widziana umiejętność pracy z systemem CRM

  • mile widziana znajomość systemu klasy ERP - SAP Business One

 Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • motywujący system premiowy uzależniony od indywidualnego oraz grupowego wyniku

  • pakiet benefitów

  • pracę stacjonarną w biurze przy ul. Opolskiej we Wrocławiu w godz: 8:00-16:00

  • kulturę pracy przyjazną Pracownikowi

  • dużą samodzielność w działaniu

  • wsparcie szkoleniowe, możliwość rozwoju

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 777351234