2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
FRISTA SP. Z O.O.
Dodane 10 czerwca 2024

Specjalista/ka ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja online

Wyobraź sobie mieć wszystko co najlepsze z dwóch światów – nieskończone możliwości rozwoju kariery w stabilnej, międzynarodowej firmie o szwajcarskich korzeniach i start-up’owy klimat. FRISTA oferuje to wszystko zgodnie z naszym motto #Aim4thetop, a to tylko pakiet startowy do wędrówki na sam szczyt zrealizowania Twojego potencjału.

Jakie będą Twoje codzienne zadania:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta niemieckojęzycznego

  • Rozwiązywanie pytań i problemów klientów

  • Utrzymywanie profesjonalnej i pozytywnej relacji z klientami

  • Dbałość o spełnienie określonych wskaźników obsługi klienta

Kogo szukamy? Zaaplikuj, jeśli:

  • Potrafisz płynnie porozumiewać się w języku niemieckim (minimum B2) i komunikatywnie w języku angielskim (minimum B1)

  • Jesteś otwarty/a na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności

  • Obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Dobrze się czujesz w dynamicznej, zespołowej pracy

  • Jesteś dyspozycyjny/a na min. 30 godzin tygodniowo

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta

Co możemy Ci zaoferować:

  • Możliwość rozwoju i perspektywy na przyszłość - posiadamy wewnętrzny program szkoleniowy, składający się z trzech modułów: kursów językowych, umiejętności miękkich i twardych, a także jasną ścieżkę rozwoju w zespole

  • Benefity, takie jak karta Multisport i prywatna opieka medyczna (Luxmed) (dostępne na umowie o pracę) oraz program poleceń pracowniczych

  • Brak dress code'u i luźna, start-upowa atmosfera z regularnymi inicjatywami integracyjnymi

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, inicjatyw i usprawnień

Zaaplikuj do nas i dowiedz się więcej!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 853986686