2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Jankowo Gdańskie
Dodane Dzisiaj o 15:49

Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja

Jankowo Gdańskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy częścią niemieckiej Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań.W Rhenus Freight Logistics stawiamy na specjalizację.

Jesteśmy spółką wydzieloną ze struktur Rhenus Logistics Polska(Rhenus Warehousing Solutions Polska), która powstała po to, aby skoncentrować swoje działania w produkcie międzynarodowego transportu drogowego i dystrybucji krajowej. Do naszego oddziału w Jankowie Gdańskim osoby, która chciałaby budować firmę razem z nami!

Adres oddziału: ul. Magazynowa 40, 80-180 Jankowo Gdańskie

Twoje zadania:

  • Codzienny kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi (mailowo i telefonicznie)

  • Pozyskiwanie informacji niezbędnych do organizacji obsługi transportowej.

  • Przyjmowanie i weryfikowanie zleceń od klientów.

  • Informowanie klientów o statusie dostaw, wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności.

  • Przyjmowanie reklamacji.

  • Kontrolowanie przeterminowanych należności.

  • Sporządzanie dla klientów raportów i sprawozdań dotyczących zrealizowanych usług.

  • Współpraca z innymi działami i oddziałami firmy.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 6 miesięcy doświadczenie w obsłudze klienta.

  • Mile widziane doświadczenie w branży TSL.

  • Komunikatywność, uczciwość i rzetelność

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Kafeterię Benefitów (w tym kartę Multisport).

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego dla pracownika i najbliższych członków jego rodziny.

Zapraszamy do aplikowania!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jankowo Gdańskie,

Pomorskie

Pomorskie, Jankowo Gdańskie
ID: 912722840