2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. legalizacji i zatrudnienia obywateli Ukrainy

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grant Service Sp. z o.o. z siedzibą w centrum Krakowa, to stabilnie działająca firma, która od wielu lat świadczy kompleksowe usługi outsourcingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej dla Klientów w całej Polsce.

Każdego dnia zmieniamy na lepsze życie setek osób, zapewniając im stałe miejsca pracy w Polsce oraz rozwiązując wszelkie nadarzające się problemy. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i wierzymy, że również Tobie spodoba się współpraca z nami.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilną i długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę.

  • Indywidualne podejście do wysokości wynagrodzenia, uwzględniamy wcześniej zdobyte doświadczenie oraz wkład pracy w firmę.

  • Pracę w biurze w centrum Krakowa.

  • Ciągły rozwój, szkolenia, benefity tj. karta multispoort, luxmed oraz stałe wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, własne stanowisko pracy.

  • Atrakcyjną pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie z mocną pozycją w branży, możliwość wzbogacenia i uzupełnienia swojej wiedzy.

  • Fantastyczna atmosfera oraz zgrany zespół.

  • Brak dress code'u

NASZE WYMAGANIA:

  • Znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego - poziom zaawansowany

  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Wymagane doświadczenie w pracy z dokumentami, zatrudnieniem pracowników, administracji biurowej.

  • Dyspozycja do pracy stacjonarnej w biurze + chęć do nauki.

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Umiejętność budowania relacji z ludźmi, zaangażowanie, samodzielność w pracy.

  • Dodatkowym atutem będzie minimalna znajomość języka angielskiego.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie i wypełnienie dokumentów na naszych drukach.

  • Finalizacja procesu zatrudnienia - podpisanie umów, zgłoszenie do urzędu.

  • Składanie wniosków o uzyskanie zezwoleń na pracę / wniosków o uzyskanie oświadczenia w Urzędzie Pracy / pomoc w złożeniu wniosków oraz wyrobieniu kart pobytu dla obywateli Ukrainy.

  • Prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji pracowniczej.

  • Podpisywanie umów z personelem stacjonarnie oraz zdalnie.

  • Współpraca z resztą zespołu oraz z kadrowym i księgową.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji oraz przesyłania CV za pośrednictwem OLX. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 909655319