2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wilanów
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. kadr i płac

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GoWork.pl to szybko rozwijający się portal, dbający o jakość rynku pracy. Od wielu lat wprowadza nowe standardy w zasadach działania wielu firm, a przy tym realnie wpływa na dobrostan pracowników. Dołącz do zespołu specjalistów i dziel się wiedzą z innymi. :)

Aktualnie poszukujemy specjalisty lub specjalistki ds. kadr i płac

Obowiązki

  • przygotowywanie umów dla nowozatrudnionych pracowników,

  • archiwizacja i porządkowanie dokumentów kadrowych i korespondencji,

  • bieżące wsparcie działu,

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników,

  • obsługa benefitów pracowniczych,

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników.

  • masz doświadczenie lub chcesz się rozwijać w kierunku kadr i płac,

  • znasz program Enova i/lub SAP,

  • organizacja i zarządzanie kalendarzem to Twoja mocna strona,

  • jesteś na bieżąco z prawem pracy,

  • lubisz pracę z dokumentami i chętnie rozwiązujesz bieżące problemy pracowników w dziedzinie kadr i płac.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym środowisku i dobrej atmosferze,

  • formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb,

  • szkolenia wewnętrzne,

  • ubezpieczenie medyczne,

  • karta sportowa.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to pozostajemy do Twojej dyspozycji :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 912255889