2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Małopolskie
  5. Badania i rozwój - Zator
Dodane 02 maja 2024

Specjalista/ka ds. jakości

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Bibp Sp. z o.o. w Zatorze jest wiodącym producentem nowoczesnych opakowań typu bag in box. Nasze produkty dostarczamy do liczących się producentów w kraju i na świecie. Skupiamy się na dostarczaniu niezawodnych opakowań i dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi partnerami. Działamy z dużym zaangażowaniem i poczuciem obowiązku. Budujemy silne relacje, aby sprostać każdemu wyzwaniu.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista/ka ds. Jakości

Zakres obowiązków:

  • Udział w rozwiązywaniu reklamacji, sporządzanie analiz i raportów

  • Wyjazdy jakościowe i reklamacyjne do klientów

  • Nadzór na parametrami jakościowymi i ich weryfikacja

  • Tworzenie procedur i instrukcji

  • Badanie i aktualizacja procedur względem norm krajowych i europejskich

  • Sporządzanie, kontrola i uzupełnianie dokumentacji jakościowej

  • Realizacja projektów własnych, kompatybilnych z celami firmy

  • Opracowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane: technologia żywności, chemia, inżyniera produkcji, towaroznawstwo)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office: Word i Excel)

  • Zdolności analityczne, dokładność, zaangażowanie

  • Umiejętność egzekwowania oraz przestrzegania ustaleń

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysoko rozwinięta komunikacja interpersonalna

  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP i standardem BRC będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź kontraktu B2B

  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy

  • System szkoleń i wdrożenie stanowiskowe

  • Zdefiniowaną ścieżkę rozwoju i awansu

Informujemy, że Administratorem danych jest Bibp Sp. z o.o. ul. S. Staszica 19, 32-640 Zator. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 912714149