2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 23 maja 2024

Specjalista_ka ds. Administracyjnych

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy zorganizowanej osoby na stanowisko Specjalisty_ki ds. Administracyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy

  • Prowadzenie ewidencji dokumentów oraz ich archiwizacja

  • Współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji bieżących zadań

  • Ustalanie grafików

  • Weryfikacja stanów magazynowych

  • Koordynacja zaopatrzenia biura

  • Inne bieżące prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 920380236