2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubuskie
  6. Zarządzanie produkcją - Kożuchów
wezi-tec
Dodane 17 czerwca 2024

Specjalista jakości ds. wdrażania nowych projektów

Lokalizacja

Kożuchów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Sterowanie działaniami jakościowymi wspólnie z zespołem projektowym;

  • Udział w spotkaniach projektowych;

  • Tworzenie dokumentacji jakościowej;

  • Udział w audytach oraz spotkaniach z klientem;

  • Przekazywanie informacji jakościowych z produkcji do Teamu projektowego.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym pozwalająca na swobodną komunikację- warunek konieczny;

  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego;

  • Samodzielność i umiejętności interpersonalne;

  • Gotowość do poszerzania wiedzy w obszarze pracy;

  • Znajomość pakietu Office (mile widziana znajomość systemu SAP);

  • Mile widziana znajomość SPC, FMEA, PPAP, PPF, MSA, etc.

  • Gotowość do krótkich wyjazdów zagranicznych (Niemcy).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Indywidualny proces wdrożenia;

  • Możliwość rozwoju zawodowego- szkolenia;

  • Darmowe kursy językowe dla pracowników i ich rodzin;

  • Dofinansowanie do posiłków- SmartLunch;

  • Dofinansowanie wypoczynku;

  • Dodatki i bony świąteczne;

  • Prywatna opieka medyczna- Medicover;

  • Dofinansowanie zajęć sportowych- Medicover Sport;

  • Spotkania integracyjne i team-buildingowe;

  • Premiowany program rekomendacji pracowników.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kożuchów,

Lubuskie

Lubuskie, Kożuchów
ID: 921178965