2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Małopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Andrychów
Dodane 13 maja 2024

Specjalista IT z SQL

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

ANDORIA Sp. z o.o. w Andrychowie, ul Krakowska 140 poszukuje chętnych do pracy na stanowisku: Specjalista IT z SQL.

Wymagania:

  •  biegła znajomość języka SQL

  • biegła znajomość konstrukcji i obsługi baz danych oraz zasad administrowania i zarządzania bazami danych ORACLE, programu narzędziowego RMAN,

  • znajomość zintegrowanych systemów zarządzania klasy ERP,

  • znajomość administrowania systemami: Red Hat Enterprise Linux (RHEL 7.x) , Windows Server 2022

  • mile widziana umiejętność serwisowania sprzętu komputerowego.

Zakres obowiązków:

Główny zakres obowiązków - Zarządzanie systemem ERP spółki (IMPULS)

  • tworzenie nowych oraz udoskonalanie już funkcjonujących modułów systemu ERP

  • testowanie i integracja systemów współpracujących z systemem ERP

  • opracowywanie przebiegu procesów biznesowych w ramach standardowych funkcjonalności systemu ERP

  • tworzenie dokumentacji technicznej

  • kontrola poprawności i spójności bazy danych

  • uczestniczenie we wdrożeniach rozwiązań informatycznych

Dodatkowy zakres obowiązków - Wsparcie działu IT w poniższych zakresach:

  • zarządzanie serwerami Spółki,

  • nadzór nad siecią informatyczną,

  • nadzór nad sprzętem komputerowym,

  • zarządzanie serwerami poczty elektronicznej,

  • nadzór nad serwisem sprzętu komputerowego.

Oferujemy:

  • stabilną pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pełne ubezpieczenie ZUS

  • benefity pozapłacowe takie jak: darmowe bardzo dobre posiłki podczas przerwy śniadaniowej; karty Multisport uprawniające do korzystania bezpłatnie z basenów, saun, grot solnych, klubów sportowych itd.

  • fundusz socjalny: dopłaty do wczasów "pod gruszą" w okresie wakacyjnym, bony świąteczne itp.

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 918013243