2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Małopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Kraków
  7. Wsparcie techniczne - Prądnik Czerwony
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista IT w zespole szkół

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POSZUKIWANY: Specjalista IT do naszej międzynarodowej społeczności! Chcesz rozwinąć umiejętności techniczne, bez izolowania się w ciemnym biurze? Dołącz do nas! Oferujemy Ci nie tylko pole do rozwoju umiejętności z zakresu IT, ale także możliwość bieżącego komunikowania się z międzynarodową kadrą. Poznaj wszystkie nasze kultury!

Zespół placówek dwujęzycznych Cracow International School, Wawel International School oraz Little Steps poszukuje specjalisty ds. informatycznych.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B, przydatne do przemierzania naszych placówek,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- dobra organizacja pracy własnej- nikt nie chce rozliczać Cię co chwilę z tego co już zrobiłeś. Jesteś dorosły!

Zakres zadań magika IT:

  • konfiguracja i obsługa techniczna komputerów, sprzętów multimedialnych i kserokopiarki oraz systemu alarmowego

  • administracja Office 365

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi (m.in. firma IT)

  • wsparcie informatyczne dla pracowników i rozwiązywanie problemów IT na poziomie podstawowym

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez CIS Education Sp. z o.o. zarejesrtowana w Krakowie przy ulicy Sokołowskiego 19a. na podstawie art.6 ust.1 lit. c) RODO [1] w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.

CIS Education Sp. z o.o. zarejesrtowana w Krakowie przy ulicy Sokołowskiego 19a. jest administratorem Pani/Pana danych osobowych. Podanie danych jest wymogiem ustawowym i niepodanie ich uniemożliwia udział w procesie rekrutacji. Dane nie są przetwarzane w sposób zautomatyzowany, nie są przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych i nie podlegają profilowaniu.

Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby upoważnione do przetwarzania danych i uprawnione na podstawie prawa organy publiczne.

Pani/Pana dane mogą być przekazane firmie, która wspomaga administratora w procesie rekrutacji i dostawcom usług informatycznych, którzy przetwarzają dane osobowe w imieniu administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko.

Ma Pani/Pan prawo żądania od CIS Education Sp. z o.o. zarejesrtowana w Krakowie przy ulicy Sokołowskiego 19a. dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym obecnie w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

[1] Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 911955931