2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Małopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Kraków
  7. Wsparcie techniczne - Prądnik Biały
Dodane 29 maja 2024

Specjalista IT / Technik informatyk

Wynagrodzenie

3 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

OPIS FIRMY:

Firma MedicaExpert Conference od ponad 5 lat organizuje konferencje, kongresy i webinary dla branży medycznej o zasięgu ogólnokrajowym i międzynarodowym.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby z pasją do technologii, gotowej do dołączenia do naszego zespołu w roli IT Technical Support. Jeśli jesteś osobą, która potrafi szybko reagować na zmienne sytuacje oraz posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne, to ta praca jest dla Ciebie!

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • wykształcenie minimum średnie informatyczne (preferowane w trakcie studiów)

  • bardzo dobra znajomość Wordpress i WooCommerce - DIVI

  • podstawowa znajomość języków PHP, HTML, JS, CSS

  • wiedza na temat tworzenia stron internetowych

  • dobra znajomość systemu Windows

  • znajomość pakietu Microsoft Office i Google Workspace

  • dobra znajomość sprzętu komputerowego i drukarek

  • znajomość zagadnień sieciowych (domeny, poczta, VPN, FTP, serwery NAS)

  • wiedza na temat bezpieczeństwa systemów IT

  • chęć do uczenia się nowych rzeczy

Mile widziane:

  • wiedza na temat SEO i Analytics - znajomość zagadnień GSM

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktualizacji i tworzenie stron internetowych

  • administracja sklepem internetowym

  • zarządzanie pocztą firmową

  • przygotowanie komputerów dla nowych pracowników

  • tworzenie kopii zapasowych danych

  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów technicznych - prowadzenie inwentaryzacji sprzętu i znakowanie urządzeń

  • tworzenie dokumentacji technicznej i instrukcji dla pracowników

  • przygotowywanie raportów i podsumowań

  • tworzenie i edycja stron internetowych w systemie WordPress

  • utrzymywanie pluginów w systemie WordPress

  • tworzenie list i raportów, uzupełnianie baz danych, archiwizacja danych

  • wsparcie techniczne pracowników biura

  • obsługa wydarzeń online przy użyciu platformy ZOOM - pomoc techniczna

CO OFERUJEMY:

  • elastyczne godziny pracy,

  • wsparcie zespołu we wdrażaniu w nowe obowiązki,

  • służbowy sprzęt niezbędny do pracy,

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w wielu ciekawych projektach,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę,

  • pracę w biurze w Krakowie

  • wyjazdy integracyjne

  • coaching dla pracowników

W CV proszę zawrzeć klauzulę:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 764348835