2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Włochy
Grigoriy
Dodane Dzisiaj o 09:43

Specjalista IT ds. API/Marketplace - Rozwijaj się z nami!

Wynagrodzenie

3 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy utalentowanego i zmotywowanego specjalisty IT, który dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w zarządzaniu ofertami na platformach marketplace oraz integracji z API. Ta rola wymaga nie tylko umiejętności technicznych, ale także chęci do nauki i rozwoju, a także zaangażowania w sukces naszej firmy.

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i wzrostu w dynamicznie rozwijającej się firmie, która ceni innowacje i kreatywność.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe bonusy za osiągnięcia.

  • Dodatkowe finansowanie na fitness i dbałość o zdrowie naszych pracowników.

  • Elastyczny grafik, pozwalający na równowagę między życiem prywatnym a zawodowym.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z API i zrozumienie jego roli w integracji i automatyzacji procesów biznesowych.

  • Skupienie na szczegółach, umiejętność samodzielnej pracy i rozwiązywania problemów.

  • Odpowiedzialne podejście do pracy, brak złych nawyków.

  • Chęć do nauki i rozwijania się w dziedzinie IT oraz zainteresowanie nowymi technologiami.

Główne zadania:

  • Monitorowanie i aktualizacja ofert na platformach marketplace w celu maksymalizacji sprzedaży.

  • Praca z API dla efektywnej integracji i automatyzacji procesów.

Szukamy osoby, która nie tylko wykona powierzone zadania, ale też będzie aktywnie uczestniczyć w życiu firmy, wnosić wkład w jej rozwój i kulturę. Jeśli czujesz, że możesz wnosić wartościową składnik do naszego zespołu, jesteś gotów na wyzwania i chcesz rosnąć razem z nami, czekamy na Twoje CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 910989424