2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Opolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Nysa
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista / inżynier ds jakości ( Nysa)

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

Progresso Consulting HR jako firma doradcza dostarczająca kompleksowe rozwiązania, specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 28081 -obecnie dla swojego klienta firmy produkcyjnej

poszukuje na stanowisko :

Specjalista/ inżynier ds. kontroli jakości

Miejsce pracy: Nysa

UMOWA STAŁA - DŁUGOTERMINOWA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ!

Opis stanowiska:

  • bieżąca kontrola jakościowa produktów;

  • pomiary komponentów;

  • wykonywanie raportów jakościowych;

  • zgłaszanie niezgodności z rysunkiem technicznym;

  • współpraca z innymi działami.

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu technicznym;

  • samodzielność, dyspozycyjność oraz nastawienie na pracę zespołową.

Pracodawca oferuje

  • praca w firmie o uznanej marce na rynku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 908955469