2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Poznań
  7. Wsparcie techniczne - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista Helpdesk IT

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Poszukujemy specjalisty dla wsparcia klienta końcowego z wykorzystaniem systemów OTRS oraz TeamViewer. Potrzebna jest osoba kontaktowa z wiedzą w zakresie instalacji i konfiguracji oprogramowania, sprzętu oraz sieci komputerowych. Pracujemy w stałych godzinach od 8.00 do 16.00 - od poniedziałku do piątku. Oferujemy ubezpieczenie zbiorowe, pakiet multisportu ciekawe integracje oraz szkolenia.

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zgłoszeń w systemie OTRS i przydzielanie zadań na drugą linię wsparcia

  • konfiguracja urządzeń sieciowych - drukarki, switche i routery

  • analiza zgłoszeń, pomoc zdalna użytkownikom końcowym

  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników w Active Directory

  • podłączanie stacji roboczych do domeny oraz sieci

  • wymiana podzespołów komputerowych

  • tworzenie dokumentacji technicznej

  • wyjazdy na instalację stanowisk roboczych u klienta końcowego

Nasze wymagania

  • dobra znajomość systemów MS Windows Pro oraz MS Office

  • wiedza na temat sieci komputerowych oraz protokołów TCP/UDP, DNS, DHCP

  • manualne zdolności do demontażu podzespołów komputerowych

  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • doceniamy indywidualne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów

  • doświadczenie pracy na stanowisku wsparcia klienta końcowego

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 783874830