2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podkarpackie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Rzeszów
Dodane 10 kwietnia 2024

specjalista e-commerce/ sprzedaż

Wynagrodzenie

5 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. e-commerce

Zakres obowiązków

- obsługa i rozwój sprzedaży na platformach marketplace takich jak Allegro, EMag, Etsy,

- Opieka nad sklepem internetowym - dbanie o aktualność oferty, optymalizacja i rozwijanie funkcjonalności, aktualizowanie, modyfikowanie

- optymalizacja treści pod kątem pozycjonowania/ wyszukiwania

- weryfikacja poprawności ofert – opisów produktów, zdjęć, stanu magazynowego oraz cen

- zarządzanie widocznością produktów na platformach marketplace oraz sklepie internetowym

- obsługa i rozwój firmowych social media Instagram, Facebook, TikTok

- przygotowanie raportów i podsumowań

- przygotowywanie pakietów próbek dla klientów

- zlecanie wysyłki zamówień drobnicowych krajowych oraz zagranicznych

- dbanie o wysoką jakość obsługi klienta

- pomoc w przygotowaniu firmy do eventów branżowych

Wymagania

  • JĘZYK ANGIELSKI w stopniu komunikatywnym pozwalającym prowadzić konwersacje telefoniczne i bezpośrednie - WYMAGANIE KONIECZNE!

  • Dodatkowy język będzie atutem

-Doświadczenie na podobnym stanowisku

-znajomość bestlinker

- znajomość i doświadczenie w obsłudze popularnych platform sprzedażowych takich jak Allegro, Etsy, EMag

- znajomość wystawiania produktów na platformach maretplace

- znajomość systemu Wordpress oraz WooCommerce mile widziana

- mile widziana znajomość platform Amazon, Ebay oraz Empik

- znajomość i doświadczenie w obsłudze social media – Instagram, Facebook, TikTok

- łatwość w tworzeniu treści na kanały social media – posty, reelsy, stories

- znajomość programów graficznych

- znajomość pakietu Microsoft Office

- dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

- komunikatywność i kreatywność

- umiejętność kreatywnego pisania „lekkie pióro”

- samodzielność

- umiejętność zarządzania czasem pracy

Oferujemy:

-Umowę o prace

-podstawa plus prowizja po okresie próbnym

-pakiet ubezpieczenia grupowego

-możliwość rozwoju i awansu ( rozbudowa i kierowanie działem e-commerce)

-uczestnictwo w targach i wydarzeniach

PROSZĘ O WYSŁANIE CV wraz ze zdjęciem

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910818026